DYSTRYBUCJA URZĄDZEŃ DLA ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

SEECOM POLSKA specjalizuje się w dystrybucji urządzeń dla elektronicznych systemów bezpieczeństwa obejmujących następujące segmenty: systemy sygnalizacji pożarowej, systemy telewizji dozorowanej, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy kontroli dostępu, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy oddymiania i oświetlenia ewakuacyjnego oraz systemy nagłośnienia audio i wideodomofony.

SEECOM POLSKA jest stabilnym partnerem biznesowym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników owocuje długofalowymi relacjami biznesowymi z największymi producentami urządzeń w Polsce i na świecie. Jesteśmy partnerem takich marek jak : SATEL, PULSAR,DAHUA, HIKVISION, IRON WAVE, OPTEX, ARITECH, BCS, MACROSCOP i PELCO. Obserwując potrzeby rynku zabezpieczeń wprowadziliśmy do dystrybucji produkty naszych marek. Są to kamery i akcesoria dla systemów wizyjnych CCTV IP SEECOM, telewizja analogowa wysokiej rozdzielczości EasyHD oraz zintegrowany system bezpieczeństwa SVMS.

Nasza oferta jest dedykowana dla profesjonalnych firm wykonawczych którym oferujemy najlepsze warunki współpracy  oraz z którymi budujemy długofalowe relacje biznesowe. Szeroko rozumiana dystrybucja to także wsparcie techniczne wykonawców i projektantów oraz pomoc w zakresie negocjacji i prezentacji dla Inwestora.