SeeCOM POLSKA, Biuro Handlowe w Poznaniu

123
SEECOM POLSKA S.C. 
ul.Dąbrowskiego 307; 60-406 Poznań
e-mail: poznan@seecompolska.pl

07_www_seecom_polska_kontakt_mapka

Wsparcie handlowo-techniczne dedykowane dla Kluczowych Klientów
Jakub Kurasiński
tel. kom. +48 662 435 098
e-mail: jakub@seecompolska.pl

Specjalista do spraw handlowych
Honorata Wiechecka
tel. kom. +48 538 212 774
e-mail: honorata@seecompolska.pl

Specjalista do spraw handlowych
Maciej Bednarek
tel. kom. +48 602 526 379
e-mail: maciej.b@seecompolska.pl

Wsparcie handlowo-logistyczne dla Dystrybucji
Dawid Szymanowski
tel. kom.+48 662 144 648
e-mail: dawid@seecompolska.pl

Wsparcie techniczne. Serwis
Mateusz Groblewicz
tel. kom.+48 662 144 714
e-mail: mateusz@seecompolska.pl

SeeCOM POLSKA, Biuro Regionalne w Zielonej Górze

SeeCOM POLSKA; Biuro Regionalne w Zielonej Górze

ul.Morelowa 11A, 65-434 Zielona Góra

zielonagora@seecompolska.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Malicki
tel. kom. +48 662 437 906
e-mail: lukasz@seecompolska.pl

Wsparcie handlowo-techniczne
Jerzy Samosiuk
tel. kom. +48 698 708 299
e-mail: jerzy@seecompolska.pl