INWESTOR
Inwestor to najważniejsze ogniwo naszego biznesu. Aby spełnić jego oczekiwania musimy dokładnie poznać jego potrzeby oraz charakterystykę zabezpieczanego obiektu. Z myślą o inwestorach stworzyliśmy Centrum Obsługi Inwestycyjnej. Dzięki niemu zapewniamy fachową i profesjonalna obsługę dla najbardziej wymagającego klienta. Nasi inżynierowi służą wsparciem w szerokim zakresie instalacji teletechnicznych w szczególności systemy telewizji dozorowej, sygnalizacji po- żaru, systemy alarmowe

PROJEKTANT
PROJEKTANT Każda inwestycja zaczyna się w głowie projektanta lub wykonawcy. Dobór odpowiedniego rozwiązania oraz jego zaprojektowanie są kluczowymi etapami dla każdej inwestycji. Mając świadomość jak ważne są decyzje podejmowane na początku procesu, wspieramy naszych klientów świadcząc bezpłatne usługi doradztwa technicznego i przygotowania koncepcji projektowych.

WYKONAWCA
Wykonawca to nasz człowiek. Problemy Wykonawcy to również nasz kłopot. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem i chcemy być Twoją prawą ręką. Oferujemy wsparcie w kontaktach z Inwestorem, przygotowujemy profesjonalne kosztorysy i fachowe projekty, jesteśmy z Tobą gdy potrzeba wsparcia technicznego również w miejscu instalacji a w naszym centrum szkoleniowym poznasz najnowsze technologie w branży instalacji niskoprądowych.