ZŁOTY PARTNER TECHNICZNY

MOBOTIX

Konica Minolta Business Solutions Polska jest liderem w tworzeniu i dostarczaniu nagradzanych rozwiązań związanych z zarządzaniem drukiem, systemami wizyjnymi oraz technologiami IT, które umożliwiają klientom skuteczne i bezpieczne prowadzenie działalności.

Infrastruktura monitoringu od Konica Minolta, opierająca się na kamerach MOBOTIX, gwarantuje kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa, w pełni dostosowane do potrzeb każdej firmy.

Nie postrzegamy siebie jako klasycznego dostawcę rozwiązań. Nasze systemy wizyjne to komputery z obiektywami, pracujące inteligentnie i z wbudowaną pamięcią masową. MOBOTIX wyraźnie charakteryzuje się jako pionierska marka globalna, która jest szczególnie doceniana za innowacyjność i wysoką jakość. MOBOTIX wyróżnia się bezkompromisowo niezawodnymi, inteligentnymi rozwiązaniami, które można rozbudowywać praktycznie bez ograniczeń i które zapewniają długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji.

Inwestując w spokojną przyszłość swojej firmy, klient może skupić się na najważniejszych zadaniach i mieć pewność, że jego system bezpieczeństwa jest zawsze pod kontrolą profesjonalistów

PRELEKCJA:

Wykorzystujesz tylko 10% potencjału swojego systemu wideo… Zobacz, co się stanie kiedy osiągniesz 100%

Współczesny świat jest przyzwyczajony do regularnych aktualizacji i ulepszeń, ale czy istnieje sposób na ulepszenie już istniejących systemów bezpieczeństwa bez konieczności wymiany sprzętu? Jak rozwiązać problem kompatybilności różnych producentów? Czy da się połączyć system CCTV ze wszystkimi elementami obiektu w taki sposób, aby poszczególne części wspierały się nazwajem? Czy rozbudowany system musi oznaczać skomplikowaną obsługę? Odpowiemy na te wszystkie pytania i pokażemy na przykładach z życia, jak można wykorzystać prostą platformę centralizacji i zmodernizować już istniejący system monitoringu.

Czas na ewolucję w CCTV!

PRELEGENT:

Mateusz Zapotoczny

Technology Evangelist

Od ponad 12 lat w branży IT i security. Doświadczenie zdobył pracując dla międzynarodowych firm i największych producentów CCTV na świecie.

Lata pracy przy systemach wideo i sztucznej inteligencji przekłada na umiejętność tworzenia dedykowanych rozwiązań dla biznesu. Z powodzeniem realizował projekty związane z wprowadzaniem nowych technologii na rynek europejski. Nie obchodzi go, czy szklanka jest do połowy pusta, czy pełna, bo dokładnie wie, co należy zrobić z jej zawartością, aby wszystko działało.

STOISKO:

Na stoisku Złotego Partnera Technicznego firmy MOBOTIX zaprezentujemy oprogramowanie do centralizacji systemów wideo, SSWIN, KD i PPOŻ. Urządzenia IoT do wspierania procesów produkcyjnych. Rozwiązania Machine Vision.

Firma MOBOTIX  będzie reprezentowana na stoisku przez: Mateusza Zapotocznego, Sarę Zych, Grzegorza Kościńskiego, Piotra Harrę, Dominika Szczepaniaka