ZŁOTY PARTNER TECHNICZNY

ALNET SYSTEMS

Alnet Systems Sp. Z o.o. jest polskim producentem profesjonalnego, zintegrowanego rozwiązania VMS. Firma szczyci się  ponad 200 000 instalacji na całym świecie. Firma działa na rynku od 2003 roku.

Oprogramowanie VMS firmy  Alnet Systems Sp Z o.o.  jest otwartym, optymalnym cenowo i technicznie rozwiązaniem monitoringu.  Jest ono kompatybilne z większością kamer i serwerów IP produkowanych przez wiodących producentów na rynku. Płynne skalowanie oprogramowania pozwala na dowolne dostosowywanie wielkości instalacji zależnie od potrzeb użytkownika. Aktualizacje oprogramowania gwarantują, że użytkownik zawsze ma dostęp do najnowszych rozwiązań i trendów w sektorze CCTV.

PRELEKCJA:

Alnet Systems – platforma VMS do realizacji niezawodnych i optymalnych cenowo systemów bezpieczeństwa

Na rynku znajduje się szereg rozwiązań realizujących funkcjonalność CCTV z lepszym bądź gorszym skutkiem. Klient końcowy staje zawsze przed dylematem wyboru konkretnego rozwiązania, sprowadzającego się do analizy zagadnienia pod kątem techniczno / cenowym.

Aby wybrać rozwiązanie optymalne należy zwrócić uwagę na szereg czynników związanych z funkcjonalnością rozwiązania jak również środowiskiem w którym to rozwiązanie powinno pracować.

Firma Alnet Systems Sp. Z o.o. jako doświadczony, polski producent oprogramowania do cyfrowej rejestracji obrazu postara się przedstawić pakiet- informacji, których analiza pozwoli Państwu dokonać bardziej celowanego wyboru i cieszyć się z efektów świadomego wyboru i niezawodnie działającego systemu CCTV u klienta końcowego.   

PRELEGENT:

Marcin Galiński

Dyrektor Handlowy

STOISKO:

Na stoisku Złotego Partnera Technicznego firmy MOBOTIX zaprezentujemy:
– NetStation/NetStationEnterprise – zintegrowana platforma do zarządzania i nadzoru systemów CCTV, alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu oraz innej infrastruktury technicznej obiektu ( w tym IoT ).

– CMS4 – Aplikacja kliencka ( Central Monitoring Station – CMS HUB – Moduł do centralnego zarzadzania użytkownikami systemu VMS

– VCA Module –  Moduł zaawansowanej analityki obrazu

– CMS Mobile – profesjonalna, bezpłatna, mobilna aplikacja kliencka do pracy na urządzeniach typu smartphone oraz tablet ( prezentacja najnowszej wersji wkrótce dostępnej dla klientów )

– Net Access – moduł dedykowany do wizualnego monitoringu systemu SSWiN/SKD/SAP/IO

– Net Pos – moduł do monitorowania transakcji w kasach fiskalnych, który pozwala na szybką analizę transakcji w punkcie sprzedaży i wykrywania wszelkich nieprawidłowości.

– PRS/ANPR – bezpłatny moduł do oprogramowania NetStation/NetStationEnterprise pozwalający na odczytywanie oraz przetwarzanie numerów rejestracyjnych pojazdów.

– Rozpatrywanie reklamacji/Śledzenie przesyłki – funkcjonalność dająca użytkownikowi szybki pogląd na stan palety/przesyłki, który zobrazowany jest na podstawie Video łączonego z numerem sczytanym poprzez skaner

– Net Intercom – integracja urządzeń intercom IP stosowanych w instalacjach przyzywowo–alarmowych/systemach SOS do monitorowania/sterowania.

Firma ALNET SYSTEMS  będzie reprezentowana na stoisku przez: Marcina Galińskiego i Przemysława Mańkowskiego