PLATYNOWY PARTNER TECHNICZNY

SATEL Sp. z o.o.

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego.

PRELEKCJA

„Automatyka realizowana w ramach systemu alarmowego (przewodowego i bezprzewodowego).
Zaawansowana automatyka realizowana w ramach standardu KNX.”

Inteligentny system alarmowy, czyli system 2 w 1
Czy warto inwestować w dwa niezależne systemy – ochrony i automatyki – gdy na rynku dostępne jest rozwiązanie, które łączy
w sobie funkcje obu tych instalacji?
Przekonaj się, jak integracja systemu alarmowego INTEGRA z międzynarodowym standardem  automatyki budynkowej KNX
rozszerza możliwości obu systemów, a także obniża całkowity koszt wykonania instalacji.
I – co równie ważne – jak prosty w obsłudze jest taki system, niezależnie od ilości podłączonych urządzeń.

PRELEGENT

RAFAŁ TOMASZEWSKI

Koordynator ds. sprzedaży KNX SATEL

Przez wiele lat odpowiedzialny za rozwój systemów monitoringu SATEL. Współtwórca oraz główny Prowadzący programu edukacyjnego e-Akademia SATEL. Doświadczony specjalista współpracujący z Instalatorami, Integratorami oraz Przedsiębiorstwami w ramach obsługi oraz integracji systemów automatyki i bezpieczeństwa. Uczestnik wielu konferencji oraz spotkań branżowych. W SATEL od 14 lat postrzegany jako pogodny profesjonalista oddany zagadnieniom, które prowadzi.

JACEK KORZENIEWSKI

Specjalista ds. informacji technicznej

Profesjonalista z 30 letnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń technicznych. Z SATEL związany od 13 lat. Odpowiedzialny  za wsparcie techniczne sieci dystrybucyjnej SATEL w Polsce. Praktyk i mówca, w firmie postrzegany jako ekspert systemów włamania i napadu.

EKSPOZYCJA

Na stoisku firmy SATEL będzie można zapoznać się z prezentowanymi w trakcie prelekcji urządzeniami – m.in. manipulatory z ekranem dotykowym, czujki ruchu i aktory KNX .Prelegenci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Na stoisku będzie można porozmawiać z prelegentami Rafałem Tomaszewskim, Jackiem Korzeniewskim oraz Marcinem Skoumalem – Koordynatorem ds. rozwoju rynku