PLATYNOWY PARTNER TECHNICZNY

DAHUA TECHNOLOGY

Dahua Technology jest wiodącym światowym producentem urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynkowej. Firma wdrożyła swoje produkty, rozwiązania i usługi w 180 krajach i regionach, obejmując kluczowe branże, w tym smart city, urządzenia do monitoringu wizyjnego i termowizyjnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy alarmowe wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony. Od 2014 roku, Dahua Technology jest szacowana jako drugi największy na świecie dostawca urządzeń do nadzoru wideo i przez 3 kolejne lata zajmowała 2 miejsce na liście a&s Security 50. Dahua Technology ma rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie oferując kompletne wsparcie sprzedażowe, projektowe, serwisowe i marketingowe. Od lipca 2016 r. w Warszawie działa polskie biuro – DAHUA TECHNOLOGY POLAND.

PRELEKCJA

„Wykorzystaj potencjał sztucznej inteligencji”

Mimo szybkiego rozwoju technologii, który wywiera ogromny wpływ na postęp również w systemach zabezpieczeń, można odnieść wrażenie, że ich wykorzystanie w praktyce jest niewielkie. W trakcie prezentacji, pokazane będą najciekawsze rozwiązania bazujące na analizie obrazu wykorzystującej AI, termowizja oraz kontrola dostępu. Przekonaj się, że zaawansowane systemy mogą być łatwe w implementacji i użytkowaniu a przede wszystkim skuteczne.

PRELEGENT

MACIEJ PIETRZAK

Technical Manager

W zespole Dahua Technology Poland obecny od 6 lat, czyli od początku istnienia polskiego oddziału firmy. Od początku zaangażowany w wsparcie techniczne oraz szkolenia. Swoje zainteresowanie najnowszymi technologiami, w pracy, wykorzystuje w szukaniu nowych rozwiązań dopasowanych do bieżących potrzeb klientów.

EKSPOZYCJA

Działające rozwiązania prezentowane w trakcie prelekcji będzie można obejrzeć na stoisku Dahua Technology w strefie wystawców. Nie zabraknie również premier. Uczestnicy wydarzenia, jako pierwsi, będą mieli okazję poznać kamery w technologii Full-Color 2.0 wykorzystujące dwa moduły wizyjne, kamerę PTZ z dodatkowym modułem panoramicznym i wiele więcej.

Na stoisku Dahua Technology, wszelkie pytania i wątpliwości rozwieje inżynier wsparcia technicznego – Maciej Mantaj.