Seecom Polska – szeroka oferta kluczem do sukcesu

EASYHD

Easy HD to nowa jakość monitoringu wizyjnego. Transmisja obrazu z kamer EasyHD możliwa za pomocą przewodu koncentrycznego oraz skrętki komputerowej na odległość nawet 300 metrów pozwala na prostą budowę systemów wysokiej jakości. Co za tym idzie obniża to znacznie koszty wykonania systemu monitoringu wizyjnego CCTV HD. Możliwość przesyłania obrazu przewodem koncentrycznym pozwala również na prostą wymianę istniejących systemów monitoringu wizyjnego na nowoczesny system wysokiej rozdzielczości FullHD.

GREENACS

Green Sp. z o.o.  jest producentem systemów kontroli dostępu i oprogramowania. Firmy posiada wykwalifikowaną kadra inżynierską, zapewniającą doradztwo w zakresie projektowania systemów kontroli dostępu oraz wsparcie technicznego. GreenACS to nie tylko kontrola dostępu nowej generacji ale również system rejestracji czasu pracy, rozpoznawania tablic rejestracyjnych i zarządzania parkingami oraz nadzoru nad obiegiem kluczy.

SEETEC CAYUGA

Qognify CAYUGA jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań do monitoringu wideo w Europie, Obecna na rynku linia produktów Cayuga znacznie przekracza pierwotny zakres zwykłego zarządzania kamerami bezpieczeństwa. Prosta konfiguracja, elastyczna administracja, bezproblemowa integracja starych i nowych systemów oraz wiele różnych opcji dostępu gwarantują wysokie bezpieczeństwo. Cayuga jest kompatybilna z większością kamer sieciowych dostępnych na rynku. To powód dla którego oprogramowanie do nadzoru wideo firmy Qognify można skalować do niemal dowolnego rozmiaru.

Satel

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.

DAHUA

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne. W swojej ofercie  posiada zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony.

HIKVISION

HIKVISION (Hangzhou Hikvision DigitalTechnology Co., Ltd.) – to międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, którego główna siedziba znajduje się w Hangzhou, Chiny. Od początku działalności firma zajmuje się dostarczaniem produktów na rynek produktów związanych z monitoringiem wizyjnym.W ofercie firmy znajdują się m.in. rejestratory analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery wideo oraz szeroka gama kamer stacjonarnych i obrotowych.

SAGITTARIUS

Hybrydowy, pętlowo-bezprzewodowy system Sagittarius jest nowoczesnym i niezawodnym rozwiązaniem pozwalającym na szybką rozbudowę istniejących lub nowopowstających systemów wykrywania pożaru. System Sagittarius to idealne rozwiązanie dla obiektów zabytkowych o wysokich walorach estetycznych i historycznych oraz dla modernizowanych obiektów użyteczności publicznej (hotele, przedszkola, szkoły, rezydencje), w których wystrój i nienaruszalność wnętrz jest najważniejsza. Komponenty nie wymagają tradycyjnego okablowania a dzięki bezprzewodowej łączności pozwalają na szybką i bezinwazyjną instalację – praktycznie niezauważalną dla użytkowników.

UTC Fire & Security

UTC Fire & Security EMEA bvba jest częścią UTC Climate, Controls & Security, jednostki United Technologies Corporation (NYSE: UTX), wiodącego dostawcy dla budownictwa, przemysłu lotniczego i kosmicznego. Z szerokiego zakresu w naszej ofercie znajdą Państwo większość technologii bezpieczeństwa oraz zintegrowane rozwiązania dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i korporacyjnych takich jak kontrola dostępu, wykrywanie pożaru, systemy alarmowe, telewizja dozorowa, systemy transmisji, rozwiązania zintegrowane.

W2

W2 jest firmą rodzinną, która powstała w 1999 roku z 100% udziałem kapitału polskiego i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję, serwis oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów do systemów sygnalizacji pożaru i sygnalizacji włamania, kolumn sygnalizacyjnych, sygnalizatorów i innych produktów do automatyki jak również osprzętu instalacyjnego.

PULSAR

Firma PULSAR powstała w 1994 roku, głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie 5000m2. Firma zatrudnia ponad 230 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług.

EMU

EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii (OZE).W szerokiej ofercie znajdziemy gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów, pakietów bateryjnych i banków energii: ołowiowo-kwasowych wykonanych w technologii AGM i żelowej, litowych (litowo-jonowych – Li-ion, litowo żelazowo fosforowych – LifePO4, litowo-polimerowych – Li-po, niklowo-wodorkowych – NiMH) uznanych marek, tj: EMU®, EUROPOWER®, ACUMAX®, ALARMTEC, KOBE, DYNASTY.

ATTE

Firma ATTE od wielu lat wspólnie ze swoimi partnerami biznesowymi dba o rozwój polskich produktów w branży telewizji przemysłowej. Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu produktów najwyższej jakości poprzez innowacyjne rozwiązania. ATTE to producent przełączników i akcesoriów dla transmisji i zasilania kamer CCTV/IP CCTV, zasilaczy, przetwornic napięcia niskiej mocy oraz obudów montażowych wewnętrznych i zewnętrznych.

ACO

Firma ACO produkuje domofony od lat 90. Cały proces – od projektu aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie. W domofonie ważny jest każdy detal. Produkty firmy ACO są przyjazne dla osób niewidomych i niesłyszących, odporne na realia pogodowe i społeczne – domofony ACO odporne są na zmienne warunki klimatyczne, a także akty wandalizmu.

ELFON

Głównym kierunkiem działania firmy jest produkcja cyfrowych oraz analogowych systemów domofonowych i videodomofonowych dla inwestycji budownictwa mieszkaniowego oraz indywidualnych inwestorów. Swoje produkty tworzymy z pasją i dbałością o najwyższą jakość zastosowanych podzespołów przy zachowaniu współczesnego designu. Firma koncentruje się na ciągłym rozwoju oferty uwzględniającej specyfikę i wymagania zmieniającego się rynku. W ofercie firmy znajdują się marki z zakresu systemów domofonowych: ELFON, ELFON Optima, których firma jest producentem lub wyłącznym importerem.

COMMAX

Firma GDE POLSKA powstała w 1996 roku pod pierwotną nazwą COMMAX  PL, będąc pierwszym w Europie przedstawicielem handlowym koreańskiego koncernu COMMAX LTD, który od blisko 50 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń interkomowych, wideodomofonów oraz systemów inteligentnego budynku. Systematycznie rozszerzając ofertę handlową, aktualnie jesteśmy dystrybutorem produktów wielu uznanych polskich i zagranicznych producentów oraz wyłącznym przedstawicielem między innymi takich marek jak Commax, SCOT, MAZi Security, CNB Technology, ABAXO, ReviZOOM.

BCS

Firma NSS Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 1998 roku jako importer oraz dystrybutor amerykańskich urządzeń systemów sygnalizacji włamania i napadu. Oferta firmy przez kolejne lata była ciągle poszerzana o coraz to nowsze produkty, zarówno z segmentu SSWiN jak i telewizji przemysłowej. W 2008 roku firma NSS wprowadziła do swojej oferty nową markę urządzeń z zakresu CCTV – BCS. Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś marka BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów.

EWIMAR

Spółka Ewimar rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Od początku działalności zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych z szeroko pojętej branży systemów zabezpieczeń i systemów przeciwprzepięciowych. Z pasją tworzymy i wprowadzamy innowacyjne projekty stale poszerzając naszą działalność.

GORKE

Firma GORKE Electronic Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Siedziba znajduje się w Pszczynie w województwie śląskim. Zajmujemy się produkcją urządzeń radiowych szerokiego zastosowania – od popularnego zdalnego sterowania do profesjonalnych rozwiązań dedykowanych Agencjom Ochrony, a także unikalnych rozwiązań „na wyłączność”. Urządzenia są opracowaniami własnymi i powstają na własnej linii produkcyjnej.

ROPAM

Firma Ropam Elektronik powstała w roku 2003. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych. Główna gałęzią produkcji są produkty do przesyłania danych i informacji poprzez sieć GSM. Dzięki ciągłemu rozwojowi obecnie gama produktów jest dużo szersza i obejmuje: centrale alarmowe z komunikacją GSM, moduły komunikacyjne GSM, modemy GPRS, stacje monitorowania, zasilacze DC, urządzenia radiowe ISM

D+H

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel grupy D+H Mechatronic AG w Polsce. Podstawą świadczonych usług jest indywidualne podejście do potrzeb klienta na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Skoordynowane planowanie i zarządzanie projektem sprawia, że montowane systemy są harmonijnie zintegrowane z architekturą obiektu i uwzględniają aspekty ekonomiczne realizacji. W ofercie firmy znajdują się:

– systemy oddymiania i naturalnej wentylacji,

– napędy do stolarki okiennej i drzwiowej,

– systemy sygnalizacji pożarowej,

– systemy sterowań i zamknięć przeciwpożarowych

– urządzenia sterująco-zasilające w systemach oddymiania pożarowego oraz wentylacji bytowej.

URMET

Miwi-Urmet Sp. z o. o. jest przedstawicielem włoskiej globalnej grupy Urmet w Polsce. Spółka powstała w 1990 roku kiedy to stawiała swoje pierwsze kroki na rynku domofonów. Jednak nie ograniczyliśmy się jedynie do tej branży. Swoją ofertę z upływem czasu poszerzyliśmy o produkty telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru czy automatyki bram, okien i drzwi. Staramy się sukcesywnie pozyskiwać cały rynek zabezpieczeń, aby stworzyć kompleksową ofertę w tej branży

COBINET

System CobiNet to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie aktualne wymagania norm dla kategorii 5e, 6 i 6A, doskonale integrujące część teleinformatyczną i telekomunikacyjną w jednolity system okablowania. Jakość rozwiązań CobiNet potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów badawczych. System obejmuje rozwiązania światłowodowe i miedziane zarówno w wersji ekranowanej, jak i nieekranowanej. Panele i gniazda CobiNet dostępne są w wersji modularnej, jak i zintegrowanej zapewniającej szybki i prosty montaż. Podstawą modularnej technologii CobiNet jest opatentowany, beznarzędziowy moduł RJ45. Unikalnym elementem systemu jest także łącznik kabli pozwalający na modyfikację infrastruktury kablowej np. przedłużenie toru, z gwarancją spełnienia wymagań norm (utrzymania kategorii i klasy połączenia).

EXCEL

Excel oferuje kompleksowe i wysokowydajne rozwiązania infrastrukturalne światowej klasy – projektowane, wytwarzane, dostarczane i objęte wsparciem – bez żadnych kompromisów.
Zespół ekspertów branżowych Excel napędza firmę do rozwoju, zapewniając wdrażanie najnowszych innowacji i rozwiązań produkcyjnych, dzięki czemu produkty Excel przewyższają normy branżowe w zakresie jakości, wydajności, zgodności technicznej oraz łatwości instalacji i eksploatacji. Dzięki naciskowi na kompatybilność i zgodność z normami „od kabla do szafy rack”, niezawodność i dostępność produktu, oferta Excel stanowi kompletne i godne zaufania rozwiązanie.
Dzięki takim atutom jak skupienie się na wydajności systemowej, niezależna weryfikacja i 25-letnia gwarancja na produkt i aplikacje w przypadku instalacji przez akredytowanego partnera Excel, łatwo jest zrozumieć, dlaczego Excel jest preferowanym rozwiązaniem dla wielu instytucji rządowych i oświatowych, firm detalicznych, finansowych i przedsiębiorstw przemysłowych.

ALANTEC

Okablowanie strukturalne ALANTEC można stosować w wielu konfiguracjach opartych o rozwiązania ekranowane STP głównie w sieciach teleinformatycznych zagrożonych oddziaływaniem zakłóceń elektromagnetycznych lub nieekranowane UTP. Szeroki wybór komponentów i atrakcyjne zróżnicowanie cenowe pozwala na stosowanie produktów ALANTEC w każdego typu sieciach teleinformatycznych, od dużych korporacyjnych do małych instalacji domowych. Rozwiązania światłowodowe możemy stosować w sieciach typu FTTD (Fiber To The Desk) i FTTH (Fiber To The Home.

Seecom Polska

Dąbrowskiego 307, 60-406 Poznań

poznan@seecompolska.pl

Biuro Regionalne w Poznaniu

Dąbrowskiego 307, 60-406 Poznań

poznan@seecompolska.pl

tel. 48 61 6772195

Biuro Regionalne w Zielonej Górze

ul.Morelowa 11A, 65-434 Zielona Góra

zielonagora@seecompolska.pl

tel. 48 68 3200801