SEECOM SECURITY SHOW 2022

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji na temat elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia.

W tym roku spotykamy 20.09.2022 r. w Loży Prezydenckiej Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

SEECOM SECURITY SHOW to konferencja dedykowana dla firm wykonawczych z sektora elektronicznych systemów zabezpieczeń, projektantów instalacji niskoprądowych oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo z ramienia inwestorów. Podczas części konferencyjnych nasi Partnerzy Techniczni zaprezentują nowinki technologiczne wpisujące się w trendy branży security. W strefie Platinum Stadionu Miejskiego w Poznaniu nasi wystawcy przedstawią na swoich stoiskach wiele produktów.

Dla naszych gości zapewniamy również wiele atrakcji
między innymi zwiedzanie Stadionu obecnego Mistrza Polski, możliwość obejrzenia Control Room a podczas bankietu zapraszamy na występ Kabaretu K2.

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji:

Zapewniamy:

  • udział w prelekcjach zorganizowanych w Loży Prezydenckiej Stadionu Miejskiego
  • możliwość odwiedzenia stoisk Partnerów Technicznych w części wystawienniczej zorganizowanej w Strefie Platinum
  • zwiedzanie Stadionu Miejskiego
  • udział w bankiecie oraz występie Kabaretu K2
  • całodniowe wyżywienie (lunch, kolacja, przerwy kawowe)
  • materiały informacyjne i gadżety reklamowe wystawców

W tym roku podczas SEECOM SECURITY SHOW mamy przyjemność świętowania 10-lecia naszej firmy.
Formalna data rozpoczęcia działalności w dokumentach rejestrowych to 01.10.2012 rok.
Z tej okazji podczas bankietu zapraszamy oczywiście na urodzinowy tort, losowanie atrakcyjnych nagród oraz występ gwiazdy SEECOM SECURITY SHOW – Kabaretu K2.

PLATYNOWY PARTNER TECHNICZNY

DAHUA TECHNOLOGY

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. W swojej ofercie posiada zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony

SATEL Spółka z o.o.

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. 

ZŁOTY PARTNER TECHNICZNY

ALNET SYSTEMS

Alnet Systems Sp. z o.o. – polski producent profesjonalnego, zintegrowanego rozwiązania VMS. Firma szczyci się  ponad 200 000 instalacji na całym świecie. Firma działa na rynku od 2003 roku. Oprogramowanie VMS firmy Alnet Systems Sp. z o.o.  jest otwartym, optymalnym cenowo i technicznie rozwiązaniem monitoringu.

MOBOTIX – KONICA MINOLTA

Konica Minolta Business Solutions Polska jest liderem w tworzeniu i dostarczaniu nagradzanych rozwiązań związanych z zarządzaniem drukiem, systemami wizyjnymi oraz technologiami IT, które umożliwiają klientom skuteczne i bezpieczne prowadzenie działalności.

REICHLE&DE-MASSARI

Reichle&De-Massari – dostawca kompleksowych systemów połączeniowych i rozdzielczych dla nowoczesnych sieci. Projektujemy rozwiązania dla transmisji danych, głosu i sygnału video dla firm, operatorów telekomunikacyjnych, użytkowników prywatnych a także dla sektora przemysłowego

WINKHAUS

Winkhaus to znany w Europie producent okuć budowlanych i systemów kontroli dostępu o ponad 160-letniej tradycji. Oprócz 5 zakładów na terenie Niemiec przedsiębiorstwo posiada oddziały i partnerów handlowych w wielu krajach świata.

SREBRNY PARTNER TECHNICZNY

ACO – producent domofonów charakteryzujących się trwałością, niezawodnością i zaawansowaną funkcjonalnością. Urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. 

ATTE POWER – pierwszy polski producent przełączników sieciowych PoE dedykowanych do CCTV.

ALARMTECH – wiodąca firma zajmująca się rozwojem i produkcją wysokiej jakości wyrobów dla systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontroli dostępu (KD) i innych. 

GREENACS – Producent kontroli dostępu nowej generacji. Pierwsze polskie rozwiązanie kontroli dostępu w chmurze. Zarządzanie dostępem i mon itorowanie w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie w bezpieczny sposób.

EWIMAR Sp. z o.o. jest wiodącym producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Oferowane produkty to zaawansowane rozwiązania ochronne do systemów alarmowych, sieci LAN, systemów telewizji dozorowej oraz automatyki przemysłowej.

EMU od ponad 29 lat jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów oraz ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii.

EXSITU jest nowoczesnym, elastycznym systemem zarządzania bezpieczeństwem obiektu. Zaprojektowanym od podstaw w Polsce w oparciu o najnowsze technologie.

IOT ENERGY zajmuje się efektywnością energetyczną w przedsiębiorstwach,  optymalizacją fizycznej ilość energii zużywanej w budynkach, pozwalającej znaleźć straty energii pomiędzy 5 a 25 %.

GOŚĆ SPECJALNY BANKIETU

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. 

Podczas bankietu kończącego konferencję
SEECOM SECURITY SHOW 2022
zapraszamy na godzinny występ Kabaretu K2.