SREBRNY PARTNER TECHNICZNY

ACO

Domofony Aco – to trwałe, niezawodne i funkcjonalne urzadzenia, w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Od 3 dekad rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, odpowiadając na potrzeby Klientów i oferując im rozwiązania, które przetrwają lata.  Na bieżąco reagujemy na zmieniające się na rynku trendy zarówno w zakresie technologii, jaki designu. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb inwestycji wielomieszkaniowych z rozbudowanym i skomplikowanym systemem domofonowym, a także do klienta indywidualnego (małe inwestycje). Posiadamy nowoczesny park maszyn produkcyjnych, co pozwala nam na realizację nowatorskich rozwiązań, ale także na dostosowywanie oferty pod indywidualne zamówienia. Przekonaj się sam!

STOISKO

Na stoisku firmy ACO będziecie mieli Państwo możliwość zobaczenia:

 • Bramka AcoGo! – nowatorskie, unikatowe urządzenie pozwalające na przekierowanie połączeń domofonowych na smartfona także w budownictwie wielomieszkaniowym . Nowoczesne narzędzie zwiększające funkcjonalność  istniejącej instalacji, doskonała okazja do dodatkowych przychodów dla instalatorów
 • CDNP7  – nowa odsłona znanego produktu dla budownictwa wielorodzinnego. W nowej ramce aluminiowej z możliwością instalacji kamery kopułkowej (moduł CDNVK), budżetowa instalacja video o wysokiej funkcjonalności i klasycznym wyglądzie, idealna zarówno przy modernizacji jak i na nowe inwestycje
 • CDNVRau-I-DIN – mowy, inteligentny rozdzielacz, który monitoruje stan instalacji i wykrywa zwarcie na pojedynczym lokalu, odcinając zasilanie tylko w nim.
 • COMO-PRO-POST  – skrzynka na listy z wbudowanym domofonem, nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie dla budownictwa jednorodzinnego

  ATTE POWER

  ATTE Power to pierwszy polski producent przełączników sieciowych PoE dedykowanych do CCTV. Celem firmy jest dostarczenie prostych i skalowalnych rozwiązań, dedykowanych dla profesjonalnych instalatorów systemów telewizji przemysłowej CCTV. Produkty ATTE to efekt ścisłej współpracy z doświadczonymi instalatorami systemów bezpieczeństwa. ATTE przekuwa potrzeby zgłaszane przez partnerów w gotowe rozwiązania usprawniające projektowanie, montaż i uruchomienie systemów IP.

  ATTE Power to polskie projekty i polska produkcja, systemowe rozwiązania tworzone z myślą o instalatorach. Korzystna polityka cenowa oraz niezawodne produkty z 3-letnią gwarancją.

  STOISKO

  Na stoisku zobaczymy nowe produkty  które z początkiem września firma ATTE wprowadzi do oferty jak również nowe wersje produktów

  • APT-3-50

  • ETH10-2WIRE

  • xFiber-2-70

   ALARMTECH

   Alarmtech  Polska  jest wiodącą firmą zajmującą się rozwojem i produkcją wysokiej jakości wyrobów dla systemów sygnalizacji włamania i napadu ( SSW i N ), kontroli dostępu ( KD ) i innych. 

   Produkty Alarmtech stały się preferowanym wyborem wśród wielu pokoleń profesjonalistów.  Na przestrzeni lat  zbierania doświadczeń,  nasze wyroby były opracowywane w ścisłej współpracy z instalatorami, których wkład wsparcia swoimi spostrzeżeniami,  jest przez nas wysoko ceniony.

   Nasz asortyment obejmuje czujki magnetyczne, detektory zbicia szyby, detektory wibracji, zasilacze z unikalną funkcją ViP (Voltage in Parallel), a także niezbędne akcesoria z dziedziny zabezpieczeń.

   Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikaty EN: ISO 9001:2015, EN: ISO 14001:2015, EN:ISO 45001:2018 oraz certyfikat NATO, co oznacza, iż jesteśmy elastyczni w szybkim dostosowaniu naszych produktów do nowych wymagań.”

   STOISKO

   Na stoisku firmy ALARMTECH zobaczą Państwo:

   • Kontaktrony High Security z Grade 3
   • Czujki wstrząsowe, sejsmiczne oraz czujki zbicia szkła
   • Puszki przyłączeniowe oraz akcesoria FATUM

    GREENACS

    GREENACS – Producent kontroli dostępu nowej generacji. Pierwsze polskie rozwiązanie kontroli dostępu w chmurze. Zarządzanie dostępem i mon itorowanie w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie w bezpieczny sposób.

    STOISKO

    Na stoisku firmy GREENACS zobaczą Państwo:

     EWIMAR

     Ewimar Sp. z o.o. jest wiodącym producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Oferowane produkty to zaawansowane rozwiązania ochronne do systemów alarmowych, sieci LAN, systemów telewizji dozorowej oraz automatyki przemysłowej.

     Od początku działalności zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych z szeroko pojętej branży systemów zabezpieczeń. Oferta produktowa obejmuje jednokanałowe i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Naszym celem jest dostarczanie indywidualnych, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dla poszczególnych obszarów branży zabezpieczeń

     STOISKO

     Na stoisku firmy EWIMAR zobaczą Państwo:

     • Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe do systemów alarmowych, sieci LAN, systemów CCTV, automatyki przemysłowej.

      EXSITU

      EXSITU jest nowoczesnym, elastycznym systemem zarządzania bezpieczeństwem obiektu. Zaprojektowanym od podstaw w Polsce w oparciu o najnowsze technologie.

      STOISKO

      Na stoisku firmy EXSITU zobaczą Państwo:

      • nowoczesny, elastyczny systemem zarządzania bezpieczeństwem obiektu. Zaprojektowany od podstaw w oparciu o najnowsze technologie. Kładzie szczególny nacisk na czytelność i łatwość zrozumienia prezentowanej informacji. Prezentacja informacji pochodzących od zintegrowanych systemów bezpieczeństwa na wspólnym stanowisku zarządzania w postaci jednolitych i czytelnych komunikatów znacznie skraca czas reakcji użytkownika. Praca z EXSITU jest prosta i intuicyjna, szczególnie przy zastosowaniu wielkoformatowych ekranów wielodotykowych, pozwalających na stosowanie gestów.

       IOT ENERGY

       Firma IOT Energy zajmuje się efektywnością energetyczną w przedsiębiorstwach,  optymalizujemy fizyczną ilość energii zużywanej w budynkach, nasze rozwiązania  pozwalają znaleźć straty energii pomiędzy 5 a 25 % w zależności od sektora. Poprzez aktywne zarządzenie energią dostarczamy bieżący transparentny obraz tego na co i kiedy zużywana jest energia, co pozwala na ciągłą optymalizację i bezpieczne inwestycje w rozwój parku maszynowego.

       STOISKO

       Na stoisku firmy IOT Energy zobaczą Państwo:

       • System optymalizacji i zarządzania energią Eniscope