Szkolenie ROPAM - NeoLTE-IP-64 w praktyce. Od alarmu do automatyki domowej
Zapraszamy na szkolenie Ropam Elektronik - ,,NeoLTE-IP-64 w praktyce. Od alarmu do automatyki domowej." Szkolenie ma charakter warsztatowy i obejmuje teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat instalacji, konfiguracji systemu alarmowego oraz automatyki domowej Ropam Elektronik. Uczestnicy będą mieli również okazję poznać nowości w ofercie Ropam, w tym integrację z kamerami IP i urządzeniami Zigbee.
Miejsce: Biuro Seecom Polska w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 307A 60-406 Poznań
Data: 28.05.2026 , 9:00-15:00
Przed szkoleniem prosimy, aby każdy uczestnik przygotował:
laptop z systemem Windows z uprawnieniami administratora i zainstalowanym programem NeoGSM-IP 64 Manager
urządzenie mobilne z systemem android lub IOS z zainstalowaną aplikacją RopamNeo
W trakcie wydarzenia przewidziana jest przerwa lunchowa oraz słodki poczęstunek dla uczestników.
Po zakończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzyma voucher rabatowy na zakupy produktów Ropam oraz certyfikat potwierdzający udział jak również zdobytą wiedzę na szkoleniu.
Przypominamy o przygotowaniu niezbędnych narzędzi:
laptop z systemem Windows 10/11, uprawnieniami administratora oraz zainstalowanym programem NeoGSMIP64 Manager
link do pobrania: https://ropam.com.pl/wsparcie/wp-content/uploads/2024/12/neogsmip64manager.zip
urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS z aplikacją RopamNeo
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub miejsca szkolenia do 3 dni przed planowaną datą bez podania przyczyny.



