Moduł detekcji masek medycznych jest przeznaczony do wykrywania osób nie zasłaniających ust i nosa. W przypadku wykrycia takich osób moduł w czasie rzeczywistym oznacza je w kadrze i wpisuje zdarzenie do dziennika zdarzeń.

Moduł detekcji maseczek medycznych znajduje osoby nie zasłaniające ust i nosa.

  • Moduł jest w stanie w czasie rzeczywistym, w jednym kadrze wykryć do dziesięciu osób nie noszących masek (jeśli pozwala na to moc obliczeniowa serwera).
  • Moduł nie rozpoznaje (identyfikuje) twarzy, nie może odróżnić jednej osoby od drugiej ani porównać twarzy osoby z twarzami z bazy danych.
  • Po wykryciu nieprawidłowści (osoba bez maski) moduł na krótko podświetla twarz osoby czerwonym kwadratem w aplikacji klienckiej i tworzy odpowiednie zdarzenie w dzienniku zdarzeń. Ponowne wykrycie naruszenia przez tę samą osobę będzie możliwe dopiero po zniknięciu tej osoby z kadru na minimum trzy sekundy.

Dzięki modułowi detekcji maski medycznej możesz zwiększyć bezpieczeństwo ludzi podczas epidemii w swoim sklepie, biurze i wszelkich zatłoczonych miejscach.
Moduł automatycznie wykryje osobę bez maski i wyśle ​​wiadomość alarmową, abyś Ty lub Twój personel mogli podjąć natychmiastowe działania.

Detekcja maski medycznej